Portakal Haber Ajansı
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
Foto HaberK.KoşullarıKünyeReklamTP - PH Arşiv

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖNEMLİ LİNKLERNöbetçi Eczaneler

SÜLEYMANPAŞA SEÇİMİNİN ANALİZİ (Sosyal MEDYA Yorumuyla)

Hasan ERGE

06 Nisan 2019, 00:15

Hasan ERGE

SÜLEYMANPAŞA SEÇİMİNİN ANALİZİ
(Sosyal MEDYA Yorumuyla)
PHA'nın NOTU: Bu yazılanlar, Sn. Hasan ERGE'nin (01.04.2019) pazartesi günlü ve bu yazının ilk Soyal MEDYA paylaşımındaki; ŞEKLİ üzerinden YORUM yapan Sn. Muzaffer DOĞAN'ın SOSYAL Medya yer olan bu yorumuna karşılık yazılmıştır...  "Değerli büyüğüm Hasan Erge bu SEÇİM Analizi yazınızı web sitelerimde aynen yayına alacağım, eğer mümkün olursa bu ayın NİSAN Tekirdağ POSTASI'nın 112- veya 113. sayılarında da, yer verceğim ve sizin Yukardaki Muzaffer Doğan bey için "Liste için çalışan grubu tenzih ederim" cümlenizi özellikle uygun alana koymak isterim, yahut siz web sitenizde bu ekleme veya düzeltmeyi yapmışsanız aynen almak isterim, HER ŞEY Demokrasi ve NEZAKETLE İYİ OLACAK... Zaten Muzaffer bey'de bunu söylemek istiyor diye düşünüyorum...Saygılar,"
Daha sonra, yukardaki yazımızın ardından Değerli Büyüğüm Sn. Hasan ERGE'nin inernet Haber-YORUM sayfasında yaptığı düzenlemeyi ve burada verdiğimiz yazısının en altına aldığı bu değişikliği anlatan eklemeleriyle birlikkte yukarda söz verdiğimiz üzere aynen aldık ve yayımladık, Sn Muzaffer DOĞAN bey'in yorumunun altına da, şu aşağıda yazıklarıızı yazdığımızı belirtir, Tüm okuyucularımızdan bu tür hassasiyetleri yerine getirmeleri amaçlı bu örneği burada vererek, SAYGI göstermeyenin, SAYGI BEKLEMESİNİN doğru olamadığını ifade etmek istedik. Saygılar...
*Muzaffer Doğan bey, Hasan ERGE büyüğüm YAZISINDA düzenleme ve düzeltme yapmıştır, tekrardan bakabilirseniz, TAM şimdi DEMOKRATLIĞA UYDU diyebilirim, Saygılar,

Dedelik, babalık yakıştırmaları tutmadı ve Kadir Albayrak tekrar  “Tekirdağ´ın Kadir Abisi” oldu. 
Eşkinat gitti, Cüneyt Yüksel geldi.
Büyükşehir Belediye Meclisinde 4 yeni başkan yerini alacaktır;  3 AK Partili, 1 DSP´li.  Hangileri olduğunu tekrar edelim; Süleymanpaşa, Kapaklı, Hayrabolu´da AK Partili, M. Ereğlisi´nde DSP´li başkan olacak.
Cüneyt Yüksel oyuna çok hırslı girmişti. Öncelikle attığı adımları burada az da olsa ele almak istiyorum:
Sadece Süleynanpaşa´yı değil tüm ilçeleri organize etti. İl başkanlığından gelen koordine yeteneğini sonuna kadar kullandı. Küskün, kırgın odakların adresini çok iyi biliyordu. Onları mükemmel ve çok hızlı biçimde sarıp sarmaladı. 24 saatin belki 20 saatini çalışarak geçirdi. Atatürk konusundan kaybedilen kanı göz ardı etmedi, Çorlu Hava Limanının adının “Çorlu Atatürk Limanı” olarak değiştirilmesinde rol oynadı.
Seçmen, Mustafa Şentop faktörünü çok iyi değerlendirdi ve 12 dönümlük tarladan 3 dönümlük bir payı AK Parti´ye verdi, çünkü  TBMM Başkanlığı Tekirdağ için kaçırılmaz bir fırsat olduğunun bilincindeydi ama aynı seçmen halk Kadir Abilerinden de vazgeçmek istemedi.
İkinci husus Mestan Özcan faktörüdür.
Çok efendi, çok kibar bir kişiliğe sahip olan Mestan Özcan siyasetin heyecanıyla 2 önemli hata yaptı.“Hainlerin oylarını istemiyorum” Kadir Albayrak´a, “Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday olan o zat”deyimini kullandı. Tekirdağ halkı bu tür basit tekerlemeleri benimsemiyor. 
Süleymanpaşa ölçeğinde bu seçimin bir galibi de Ahmet Soyuer´dir. Çünkü Soyuer,  Ekrem Eşkinat´dan liman projesi dolayısıyla rahatsızdı ve bunu bir kampanyaya dönüştürmüştü. Bu kampanyanın etkili olduğunu gözardı etmemek gerek. (...)

Bu haber 161 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
İSTANBUL SEYAHAT SOSYAL YÖNÜ OLAN BİR İŞLETMEDİR15 Ağustos 2019

ANKET

SANAL BASIN'ın İnternet Tiraj Değerlendirmelerini İnandırıcı Buluyormusunuz? SANAL BASIN'ı Ne Kadar Önemsiyorsunuz?


Tüm Anketler

Şans Oyunları

booked.net

Dost Siteler

sanalbasin.com uyesidir Toplist25
Twitter Facebook

Tüm hakları Portakal Haber Ajansına aittir kaynak belirtilmeden yazı ve görsellerin kullanılması yasaktır (c) 2013..2018 | Powered by SoykanSoft
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu