Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat | Resimleri Göster


Özel YÜZÜCÜ Sporcumuz Ataberk YÜCEL, İTALYA Yolcusu!


Açıklama: Tekirdağlı Özel Sporcu Ataberk Yücel, İTALYA'ya HAZİRAN'da gidecek olan milli takıma seçildi. Yolculuk öncesi, MİLLİ Özel Yüzücümüz, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’ı ŞANS desteği isteme amaçlı ziyarete gitti. Pha/S.paşa-TEKİRDAĞ/Sporservisi
Kategori: Spor
Eklenme Tarihi: 29 Mayıs 2016
Geçerli Tarih: 17 Ağustos 2019, 14:16
Site: Portakal Haber Ajansı
URL: http://www.portakalhaber.com.tr/haber/haber_detay.asp?haberID=6282


Özel YÜZÜCÜ Sporcumuz Ataberk YÜCEL, İTALYA Yolcusu!

Tekirdağlı Özel Sporcu Ataberk Yücel, İTALYA'ya HAZİRAN'da gidecek olan milli takıma seçildi. Yolculuk öncesi, MİLLİ Özel Yüzücümüz, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’ı ŞANS Desteği isteme amaçlı ziyarete gitti.

Özel Milli Sporcu Ataberk Yücel Başkan Eşkinat’ı ziyaret etti

Tekirdağlı Özel Sporcu Ataberk Yücel, milli takıma seçilmesinin ardından Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’ı ziyaret etti.

Geçtiğimiz ay gerçekleştirilen Özel Sporcular Türkiye Yüzme Şampiyonası’nda 200 metre karışık, 50 metre serbest, 50 metre kelebek ve 100 metre serbest kategorilerinde birinci olup altın madalya kazanan Tekirdağlı özel sporcu Ataberk Yücel, Başkan Eşkinat ile şampiyonluk öyküsünü paylaşırken şampiyonluğun ardından milli takımdan davet aldığını belirtti.

Yücel’in başarısından dolayı gurur duyduğunu dile getiren Başkan Eşkinat, “Şehrimizden bir milli sporcunun daha çıkmış olmasından dolayı çok mutluyum. Ataberk umarım milli takımla da zafere ulaşır. Kendisine ve milli takımımıza başarılar diliyorum” dedi.

İzmir’de gerçekleştirilecek olan milli takım kampı öncesi Eşkinat’a desteklerinden dolayı teşekkür eden Ataberk Yücel, 18 Haziran’da İtalya’da gerçekleşecek Avrupa Şampiyonası’nda da başarıyla ayrılmak istediğini dile getirdi.


Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat | Resimleri Göster