Portakal Haber Ajansı
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
Foto HaberK.KoşullarıKünyeReklamTP - PH Arşiv

HABER ARA


Gelişmiş Arama

ÖNEMLİ LİNKLERNöbetçi Eczaneler

TSPB'nini DÜZENLEDİĞİ; 6. Kamera Elinde Geleceğin Cebinde, Yarışması Günleri AZALDI.!

TSPB'nini DÜZENLEDİĞİ; 6. Kamera Elinde Geleceğin Cebinde, Yarışması Günleri AZALDI.!

Tarih 04 Mart 2020, 12:32 Editör İst.TrakyaPOSTA

Daha önce verdiğimiz ve bu güne güncellenerek gelen HABERİMİZDE de, bahsettiğimiz gibi; Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği’nin (TSPB), tasarruf ve yatırım bilincini aşılamak amacıyla düzenlediği, yarışmayla ilgili olarak, “6. Kamera Elinde Geleceğin Cebinde” Kısa Film Yarışması için başvuruların devam ettiği bilgisi yanında, yarışmada, dereceye girenlerin 12.500 TL’ye varan yatırım fonu kazanacağı yarışmaya katılım için son başvuru tarihinin 6 Mart 2020 olduğu bilgisi ulaştırıldı... Pha/S.paşa-TEKİRDAĞ/YerelHABERMerkezi-Kültür-Sanat-Politika/TÜRKİYE

TSPB'nini DÜZENLEDİĞİ;
6. Kamera Elinde Geleceğin Cebinde,
Yarışması Günleri AZALDI.!
Daha önce verdiğimiz ve bu güne güncellenerek gelen HABERİMİZDE de, bahsettiğimiz gibi; Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği’nin (TSPB), tasarruf ve yatırım bilincini aşılamak amacıyla düzenlediği, yarışmayla ilgili olarak, “6. Kamera Elinde Geleceğin Cebinde” Kısa Film Yarışması için başvuruların devam ettiği bilgisi yanında, yarışmada, dereceye girenlerin 12.500 TL’ye varan yatırım fonu kazanacağı yarışmaya katılım için son başvuru tarihinin 6 Mart 2020 olduğu bilgisi ulaştırıldı...
“6. Kamera Elinde Geleceğin Cebinde” yarışmasında geri sayım başladı" başlığı ile Marjinal Porter Novelli HABER Merkezinin hazırlayıp, Kamuoyuna servis ettiği bülten ve yarışmacı olacaklara irtibat bilgileri aşağıda okucuyucuya sunulmuştur:

Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği’nin (TSPB), tasarruf ve yatırım bilincini aşılamak amacıyla düzenlediği “6. Kamera Elinde Geleceğin Cebinde” Kısa Film Yarışması için başvurular devam ediyor. Dereceye girenlerin 12.500 TL’ye varan yatırım fonu kazanacağı yarışmanın son başvuru tarihi 6 Mart 2020.

Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği (TSPB) tarafından toplumu tasarrufa yönlendirmek amacıyla düzenlenen 6. “Kamera Elinde Geleceğin Cebinde” Kısa Film Yarışması başvurularını bekliyor.
Yarışmada birinci olan filmin yönetmeni 12 bin 500 TL değerinde yatırım fonunun sahibi olacak. İkinciye 10 bin TL, üçüncüye 7 bin 500 TL değerinde yatırım fonu kazandıracak yarışmada ilk 10’a giren yarışmacılar, 1 yıl geçerli İKSV Kırmızı Lale Kart Üyeliği kazanacak.
Dördüncü olan yarışmacı ise 2014’ten bu yana yarışmanın jüri üyesi olan ve 3 Ağustos 2019 tarihinde geçirmiş olduğu trafik kazasında hayatını kaybeden Cüneyt Cebenoyan adına verilecek Cüneyt Cebenoyan Özel Ödülü kapsamında 5.000 TL değerindeki yatırım fonunun sahibi olacak.
Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Alp Birol, Sinema SE7EN Mecmua Genel Yayın Yönetmeni ve Sinema Yazarı Murat Özer, Sinema Yazarı ve Haber Editörü Selin Gürel, Hürriyet Gazetesi Sinema Yazarı Uğur Vardan ve TSPB Genel Sekreteri İlkay Arıkan’dan oluşan jüri, bugünden yapılan yatırımlarla geleceğe sahip çıkmayı ve yön vermeyi hedefleyen en iyi filmleri seçecek.
Yarışmanın jürileri arasında yer alan Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği Genel Sekreteri İlkay Arıkan, yarışmayla ilgili tasarrufun önemine dikkat çekerken, “sanata dair de katkıda bulunduğumuz etkinliğimizin altıncısını gerçekleştirmekten mutluluk duyuyoruz. Her sene muhteşem kısa filmleriyle birçok kişi yarışmamıza katılıyor. Bu seneki yarışmada da çok güzel filmlerin yer alacağına inancımız tam” dedi.

Yarışmaya katılmak isteyenlerin:
Aşağıda yer alan 20 kelimeden en az 10 tanesini kullanarak çektikleri 3 dakikayı aşmayan filmlerini 6 Mart 2020 tarihine kadar www.kameraelindegelecegincebinde.com sitesi üzerinden doldurdukları formla birlikte elden, iadeli taahhütlü posta yoluyla veya kurye/kargo aracılığıyla sitede belirtilen adrese teslim etmesi gerekiyor. 18 yaşını dolduran herkesin katılabildiği yarışmaya kayıt olmak için herhangi bir ücret ödenmiyor.
Filmde geçmesi gereken 10 kelime aşağıdakilerden seçebilecek
Yarışmaya katılan herkesin filmlerinde aşağıdaki kelimelerden 10 tanesinin yer alması gerekiyor;

-Bütçe, -Birikim, -Yatırım, -Hedef, -Gelecek, -Finansal planlama, -Emeklilik, -Risk, -Portföy,
-Yatırım vadesi (kısa, orta, uzun), -Pay (hisse), -Borçlanma aracı, -Tahvil/bono,
-Kira sertifikası, -Yatırım fonu, -Bireysel emeklilik, -Aracı kurum, -Portföy yönetim şirketi,
-Banka, -Yatırım danışmanı

Bilgi ve iletişim için:
Cansu Aslan
Marjinal Porter Novelli / 0212 219 29 71 cansua@marjinal.com.tr

Sezin Bulum
Marjinal Porter Novelli / 0212 219 29 71 sezinb@marjinal.com.tr

TSPB Hakkında:
Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği (TSPB), banka, aracı kurum, portföy yönetim şirketleri ve yatırım ortaklıklarının üye olduğu özdüzenleyici bir meslek kuruluşudur.
BAK2: https://www.xn--kltrsanattv-thbc.com/tag/www-kameraelindegelecegincebinde-com/

Bu haber 345 defa okunmuştur.

Twitter  Facebook  Google  Delicious  FriendFeed  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Magazin

Kamera Elinde Geleceğin Cebinde Kısa Film Yarışması, SONUÇLARI Online OLARAK Duyuruldu!

Kamera Elinde Geleceğin Cebinde Kısa Film Yarışması, SONUÇLARI Online OLARAK Duyuruldu! İSTANBUL'da faaliyetini sürdüren, Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği (TSPB) tarafından düzenlenen “Kamera Elind...

EVDE Eşiyle Doğum Günü..!

EVDE Eşiyle Doğum Günü..! İSTANBUL'dan Can MEDYA'nın bildirdiğine göre; "Sosyal mesafe kuralına önem veren ve gösterişli bir parti ye...
YAŞLANINCA YAPILMAYACAKLAR LISTESI!10 Eylül 2020

ANKET

SANAL BASIN'ın İnternet Tiraj Değerlendirmelerini İnandırıcı Buluyormusunuz? SANAL BASIN'ı Ne Kadar Önemsiyorsunuz?


Tüm Anketler

Şans Oyunları

booked.net

Dost Siteler

sanalbasin.com uyesidir Toplist25
Twitter Facebook

Tüm hakları Portakal Haber Ajansına aittir kaynak belirtilmeden yazı ve görsellerin kullanılması yasaktır (c) 2013..2018 | Powered by SoykanSoft
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi