Portakal Haber Ajansı
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
Foto HaberK.KoşullarıKünyeReklamTP - PH Arşiv

HABER ARA


Gelişmiş Arama

ÖNEMLİ LİNKLERNöbetçi Eczaneler

10 OCAK 2020 CUMA Günü, Çalışan Gazetecilere, Tekirdağ Valiliği KAHVALTI Medya Toplantısı Yapıyor.!

10 OCAK 2020 CUMA Günü, Çalışan Gazetecilere, Tekirdağ Valiliği KAHVALTI Medya Toplantısı Yapıyor.!

Tarih 10 Ocak 2020, 16:53 Editör TekirdağPOSTASI

Tekirdağ Vallililği Çalışan ÇALIŞAN Gazeteciler Günü için 09 Ocak 2020 Perşembe Günü, MESAJ Yayımladı,Tekirdağ Büyükşehir BELEDİYESİ HGAZETECİLERE öğlen, Süleymanpaşa Belediyesi AKŞAM Yemek düzenleyip, 09 Ocak 2020 Perşembe Günü, TTSO gibi MESAJ'da yayımladı, 10 OCAK 2020 CUMA Günü de, Çalışan Gazetecilere, Tekirdağ Valiliği, POLİSEVİNDE KAHVALTILI Medya Toplantısı yapılacağı bildirilmiştir... Pha/S.paşa-TEKİRDAĞ/YerelHabermerkezi-EKONOMİ-Politika-MEDYA/Türkiye

10 OCAK 2020 CUMA Günü, Çalışan Gazetecilere,
Tekirdağ Valiliği KAHVALTI Medya Toplantısı Yapıyor.!
Tekirdağ Vallililği Çalışan ÇALIŞAN Gazeteciler Günü için 09 Ocak 2020 Perşembe Günü, MESAJ Yayımladı,Tekirdağ Büyükşehir BELEDİYESİ HGAZETECİLERE öğlen, Süleymanpaşa Belediyesi AKŞAM Yemek düzenleyip, 09 Ocak 2020 Perşembe Günü, TTSO gibi MESAJ'da yayımladı, 10 OCAK 2020 CUMA Günü de, Çalışan Gazetecilere, Tekirdağ Valiliği, POLİSEVİNDE KAHVALTILI Medya Toplantısı yapılacağı bildirilmiştir...

TC Tekirdağ Valiliğince,  Resmi Web sitelerinde de, Yayımlanan  "10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI" şöyledir:
"Basın sektörü çalışanlarının haklarını düzenleyen Basın İş Kanunu’nun yürürlüğe girdiği 1961 yılından bu yana 10 Ocak günü, “Çalışan Gazeteciler Günü” olarak kutlanmaktadır. (...)
Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün deyimiyle milletimizin müşterek sesi olan,  her koşulda, sorumluluk bilinci içerisinde görevini sürdüren tüm basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum."

Bak1: http://www.tekirdag.gov.tr/vali-aziz-yildirimin-10-ocak-calisan-gazeteciler-gunu-mesaji-2020
Öte yandan Süleymanpaşa BELEDİYESİ Başkanı, geçtiğimiz Akşam bir otelde, Gazetecilere YEMEK verip, AĞIRLAYAN, Cüneyt YÜKSEL "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günüyle ilgili gün içinde, resmi web sitelerinde de, "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.
(...) "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü yürekten kutluyor, başarılı yayıncılık hayatının devamını diliyorum.”
Ayrıca; Bu gün "10 OCAK Çalışan GAZETECİLER Günü" Kutlamalarında Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi başı çekerek, öğlen yemeği ile bölgede görev yapan GAZETECİLERİ bir otelde, ağırladı:
Öte yandan da; Tekirdağ PTT Başmüdürü Eren ASLAN, Basın mensuplarının haklarını düzenleyen yasanın yürürlüğe girişinin yıl dönümü olan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nün önemine binaen yayımlandığı kutlama mesajında; “Türk basınının gelişmesinde en önemli payın basın çalışanlarına ait olduğuna işaret ederek, mesleklerinin gereğini yerine getirmek için fedakarca görev yaptıklarını, Basının, halkın gözü, kulağı, sesi olma konumuyla halkın sorunlarını yetki sahiplerine iletme ve çözümünde çok önemli bir görevi ifa ettiklerini, Kamuoyunun aydınlatılması ve bilgilendirilmesi doğrultusunda, her şartta görevleri peşinde koşan, gazetecilik mesleğinin zor şartlarına rağmen mesai kavramı gözetmeksizin hizmet eden tüm gazetecilerin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayan,” Başmüdür ASLAN, ayrıca; Basın çalışanlarının, hak ettikleri hayat standardına, ekonomik ve sosyal imkanlara kavuşmasını dileyerek, ''Bu vesileyle, görevlerini yaparken hayatını kaybeden basın çalışanlarını saygıyla anıyorum'' dedi.
Eren ASLAN Tekirdağ PTT Başmüdürü
Dğer taraftan da, TTSO Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz GÜNAY'da; "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlu olsun!" başlıklı bir MESAJ yayımladı:
Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yayınladığı mesajında, gazeteciliğin, toplumun gelişmesinde çok önemli ve büyük sorumluluklar taşıyan özel bir meslek olduğuna vurgu yaptı.
"Gazetecilik mesleğinin, toplumsal bilinci arttırmak (...) çalışmalarını büyük bir özveriyle devam ettiren tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü içtenlikle kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.”

Bu haber 362 defa okunmuştur.

Twitter  Facebook  Google  Delicious  FriendFeed  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Aramıza Katılanlar

CENOVA Yayınlarından, Yeni KİTAP, YAZ'DAN SONRA Çıktı!

CENOVA Yayınlarından, Yeni KİTAP, YAZ'DAN SONRA Çıktı! Geçtiğimiz günlerde, HABERE konu edip, sözünü ettiğimiz; CENOVA Yayınlarından,Yeni KİTAP, "YAZ'DAN SONRA" Çıktı...

ANKARA'dan 6 NOKTA Körler DERNEĞİ 10-16 Mayıs Engelliler HAFTASINA Bir Açıklamayla DİKKAT Çekti!

ANKARA'dan 6 NOKTA Körler DERNEĞİ 10-16 Mayıs Engelliler HAFTASINA Bir Açıklamayla DİKKAT Çekti! 12.05.2020 SALI günü, Merkezi ANKARA'da olan, Altınokta Körler derneği yönetim kurulu adına genel başkan Avukat...
YAŞLANINCA YAPILMAYACAKLAR LISTESI!10 Eylül 2020

ANKET

SANAL BASIN'ın İnternet Tiraj Değerlendirmelerini İnandırıcı Buluyormusunuz? SANAL BASIN'ı Ne Kadar Önemsiyorsunuz?


Tüm Anketler

Şans Oyunları

booked.net

Dost Siteler

sanalbasin.com uyesidir Toplist25
Twitter Facebook

Tüm hakları Portakal Haber Ajansına aittir kaynak belirtilmeden yazı ve görsellerin kullanılması yasaktır (c) 2013..2018 | Powered by SoykanSoft
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi