Portakal Haber Ajansı
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
Foto HaberK.KoşullarıKünyeReklamTP - PH Arşiv

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖNEMLİ LİNKLERNöbetçi Eczaneler

24 Temmuz'da; Necmi IŞIKSAL'la TEBGAD Emin ADIMLAR Atıyor..!

24 Temmuz'da; Necmi IŞIKSAL'la TEBGAD Emin ADIMLAR Atıyor..!

Tarih 21 Temmuz 2019, 21:25 Editör TekirdağPOSTASI

YEREL Medya'nın derlenip toparlandığı bir DERNEK TEBGAD... Ve bünyesinde, komisyonlar oluşturarak YEREL Medya'dan başlatıp, MESLEKİ ve Politik çalışmaları ile diğer STK'lara örnek teşkil etmeyi amaçlayan bir YÖNETİM anlayışları var, bu nedenle herkesi, herkesimi kucaklamayı önce kendi MESLEKLERİNDE göstermeyi HEDEFLİYORLAR ve Artık GAZETECİLER günleri, daha bir ANLAM kazanacak, 24 TEMMUZ bu açıdan bir İLK OLACAK... Pha/S.paşa-TEKİRDAĞ/YERELHabermerkezi-Yorum-MEDYA-Politika/TÜRKİYE

24 Temmuz'da; Necmi IŞIKSAL'la
TEBGAD Emin ADIMLAR Atıyor..!
YEREL Medya'nın derlenip toparlandığı bir DERNEK TEBGAD... Ve bünyesinde, komisyonlar oluşturarak YEREL Medya'dan başlatıp, MESLEKİ ve Politik çalışmaları ile diğer STK'lara örnek teşkil etmeyi amaçlayan bir YÖNETİM anlayışları var, bu nedenle herkesi, herkesimi kucaklamayı önce kendi MESLEKLERİNDE göstermeyi HEDEFLİYORLAR ve Artık GAZETECİLER günleri, daha bir ANLAM kazanacak, 24 TEMMUZ bu açıdan bir İLK OLACAK...
Aşağıda Haber-YORUMLARA geçmezden EVVEL, 24 Kasım Gazeteciler BAYRAMI, bu 24 Temmuz da, İKİ DAVET ile Kutlanacak, 1.'si Dernek kendi ÜYELERİNİ, Turizm ve OTELCİLİK Lisesinin, UYGULAMA Otelinde o Gün ağırlayacak, bu ORGANİZSAYONUN  Ayrıntıları (detayları ) üyelere, P.tesi-Salı duyurulacaktır...
2.'si ise Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi BAŞKANI, Kadir ALBAYRAK; TÜM (Medya Mensuplarını) GAZETECİLERİ kapsayan bir DAVET yaparak, 10 Ocak 2019'da çalışan Gazeteciler günü etkinliklerindeki sözünü anımsayarak, bu güne ÖZEL, Muratlı İNANLI ÇEŞMESİ, mesire yerinde MEDYA'yı ağırlayacağını bir DAVET E-POSTASI ile Bildirdi... İşte O E-Posta DAVETİNDE şunlar vardı:
"Değerli Basın Mensubu;
Her zaman ve her alanda basının yanında olan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla bir program düzenliyor. Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın siz değerli basın mensupları ile bir araya geleceği programa katılımınızı dileriz."

TARİH     24 Temmuz 2019 Çarşamba
SAAT        : 
17.00
YER          :
  Muratlı İnanlı Çeşmesi Mesire Yeri Muratlı/TEKİRDAĞ
İLETİŞİM :  Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı
                 0850 459 59 59 (2120-2103)

ŞİMDİ bunlarla (TEBGAD Faaliyetleriyle) İLGİLİ YORUM-Haberler ve Bağlantıları (Link) şöyledir:
"Tekirdağ SÜLEYMANPAŞA'da 2 Başkan, 1'i Küçük, 1'i Büyük, KISKANANLAR Çatlasın.!" başlıklı haberimiz gibi MEDYA'da ve BELEDİYELERİMİZİN WEB sitelerinde benzer haberler yayımlandı, ANCAK biz ÜYERİMİZİN haber-Yorumlarını tercih ettik, işte bir kaç örnek:
"Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ile birlikte bulunduğu HEYET veTekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, ve birlikte olduğu HEYET Süleymanpaşa’da bir dizi ziyaret ve incelemede bulundular ve günün son ziyaret yeri olarak; Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği'ni ziyaret ederek dernek başkanı Necmi Işıksal ve yönetimi ile birlikte, toplantıya katıldılar..."
Bak1: http://www.portakalhaber.com.tr/haber/haber_detay.asp?haberID=9526
Yine YEREL Gazeteci-YAZAR büyüğümüz Hasan ERGE:"TEKİRDAĞ GAZETECİLER DERNEĞİMİZİN GURUR VEREN FAALİYETLERİ" başlıklı HABER-Yorum yazısına giriş yaparken; "Orijinal adı, Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği´ dir. 2016´ da Cenap Kürümoğlu başkanlığında kuruldu. 2019 başından beri de Necmi Işıksal Başkanlığında faaliyetlerine hızla devam ediyor." şeklinde ÖZET bir anımsatma yapıyor, daha detay ve geniş araştırma için, TEGAD'ın WEB sayfası ve SOSYAL MEDYA hesaplarına davet ediyor...
BAK2: http://www.59haber.com/kose-yazilari/tekirdag-gazeteciler-dernegimizin-gurur-veren-faaliyetleri-6175.html
Yine 59haber.com Tekirdağ Yazarlarından ve TEBGAD üyelerinden, Gülay SORMAGEÇ hanımefendide, Hasan ERGE büyüğüm kadar heyacanlı, İYİ şeyler, ÖRNEK şeyler herkese İYİ fikirler getirir, Gülay hanımefendi de, Yazısının girişinde, Derneğin kısa adıyla,  Açılımını vermiştir:
"TEBGAD (Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği) 2016 Yılında kurulan derneğimiz Yerel Yönetim-Yerel Basın işbirliği çerçevesinde dün dernek binamızda Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Kadir Albayrak ve Süleymanpaşa Belediye Başkanı Sayın Cüneyt Yüksel´i ağırladık. Samimi bir ortam vardı. Başkanlarımız soru-cevap ilişkisinde kendilerini gayet güzel açık ifade ettiler." dediği YORUM-Haberin devamını merak ederseniz diye, aşağıda bağlantı (LİNK) verilmiştir...
Bak3: http://www.59haber.com/kose-yazilari/tebgad-onemli-adimlar-atmaya-basladi-6159.html

Öte YANDAN da, "Başkan Kadir Albayrak’ın 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Mesajı" yayımlayarak günün AMLAM ve Öneminden Söz ETTİ, İşte O MESAJ:
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Kadir Albayrak mesajında şu ifadelere yer verdi:
II. Meşrutiyet Döneminde sansür uygulamasına son verildiği tarih olan 24 Temmuz 1909’un yıl dönümü, Gazeteciler ve Basın Bayramı olarak kutlanmaktadır.
Haber verme, denetim, eleştiri, eğitim, eğlendirme ve kamuoyu oluşturma gibi çok önemli işlevleri olan basının, uygarlığın ilerlemesinde ve demokrasinin gelişiminde çok büyük katkısı vardır.
Basın özgürlüğü, tarihsel süreç içerisinde dünyada yaşanan gelişmelere bağlı olarak ilerlemiş ve güçlenmiştir. Gelişmiş ülkelerde basının özgür olması tesadüf değildir. Basının özgürlüğü, ülkelerdeki demokrasinin kalitesini gösteren önemli bir ölçüttür.
Tarihimizde basın özgürlüğü, tarihsel süreç içerisinde değişim göstermiştir. Ülkemiz sansürün uygulandığı, gazetecilerin cezaevlerine atıldığı, kaleme aldıkları yazılar nedeniyle işten atıldıkları veya baskı nedeniyle otosansür uygulamak zorunda kaldıkları dönemleri yaşamıştır. Ancak ülkemiz bu dönemleri aşacaktır. Demokrasimiz ilerledikçe ve özgürlükler arttıkça basınımız da daha iyi bir duruma gelecektir.
Bu duygu ve düşüncelerle milletimizin müşterek sesi olan basın emekçilerimizin 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutluyor, büyük fedakârlıklarla sürdürdükleri mesleklerinde başarılar diliyorum.

Kadir Albayrak
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı
Başkan Kadir Albayrak’ın 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Mesajı

Bu haber 243 defa okunmuştur.

Twitter  Facebook  Google  Delicious  FriendFeed  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Medya

Çorlu Gazeteciler Derneği Yönetim Kurulu KINAMA Yayımladı!

Çorlu Gazeteciler Derneği Yönetim Kurulu KINAMA Yayımladı! Çorlu Kent Konseyi Başkanı Mehmet Ali Yavuz HAKKINDA, Çorlu Gazeteciler Derneği Yönetim Kurulu, Çorlu Kent Konseyi...

Türkiye'de YENİÇAĞ Tekirdağ TEMSİLCİLİĞİ ve PORTAKAL Ajans Taşındı.!

Türkiye'de YENİÇAĞ Tekirdağ TEMSİLCİLİĞİ  ve PORTAKAL Ajans Taşındı.! Yaygın MEDYA'dan, Türkiye'de YENİÇAĞ Tekirdağ TEMSİLCİLİĞİNE; 2019 ARALIK Ayının 13'ünde ATAMASI yapıla...
KAYIP-Balon-FISILTI Üzerine.!31 Ocak 2020

ANKET

SANAL BASIN'ın İnternet Tiraj Değerlendirmelerini İnandırıcı Buluyormusunuz? SANAL BASIN'ı Ne Kadar Önemsiyorsunuz?


Tüm Anketler

Şans Oyunları

booked.net

Dost Siteler

sanalbasin.com uyesidir Toplist25
Twitter Facebook

Tüm hakları Portakal Haber Ajansına aittir kaynak belirtilmeden yazı ve görsellerin kullanılması yasaktır (c) 2013..2018 | Powered by SoykanSoft
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi