Portakal Haber Ajansı
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

ÖNEMLİ LİNKLERNöbetçi Eczaneler

Tekirdağ Millet İTTİFAKI TTSO'yu ZİYARET etti!.!

Tekirdağ Millet İTTİFAKI TTSO'yu ZİYARET etti!.!

Tarih 22 Mart 2019, 04:00 Editör TekirdağPOSTASI

Evvelsi gün Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası 2019 Mart ayı olağan meclis toplantısı ve Müşterek Meclis Komiteleri Toplantısına denk gelen İYİ Pati ve CHP (Millet İTTİFAKİ) ziyareti, TTSO Meclis toplantı Salonunda gerçekleşti... PHA/S.paşa-TEKİRDAĞ/YerelHABERMERKEZİ-Ekonomi-Politika/TÜRKİYE

Tekirdağ Millet İTTİFAKI
TTSO'yu ZİYARET etti!.!
Evvelsi gün Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası 2019 Mart ayı olağan meclis toplantısı ve Müşterek Meclis Komiteleri Toplantısına denk gelen İYİ Pati ve CHP (Millet İTTİFAKİ) ziyareti, TTSO Meclis toplantı Salonunda gerçekleşti...

"CHP Heyeti Tekirdağ TSO’yu Ziyaret Etti" başlığıyla igili ziyaret haber bülteni olarak YEREL MEDYA'ya servis edildi:
Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası 2019 Mart ayı olağan meclis toplantısı ve Müşterek Meclis Komiteleri Toplantısı, Meclis Başkanı Hakan Şık başkanlığında, Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri, Disiplin Kurulu Başkanı ve Komite Başkanları ve üyelerinin katılımıyla Tekirdağ TSO Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.
Gerçekleşen olağan meclis ve müşterek meslek komiteleri toplantısına CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun (Ziyaretçi Dr. İlhami Özcan AYGUN, yönetimden ayrılmış Eski bir  TTSO Yönetim Krl. üyesidir), Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Münür Karaevli, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, CHP İl ve İlçe yöneticileri ile Meclis Üyesi Adayları ile TTSO Yönetim krl. ve Meclis Başkan ile TTSO Meclis Üyeleri katıldı.
(TTSO) Meclis Başkanı Hakan Şık, CHP heyetine ziyaretlerinden dolayı Tekirdağ TSO Meclis Divanı adına teşekkür etti, yaklaşan yerel seçimlerin şehrimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum dedi.
Toplantıda sırasıyla Tekirdağ Milletvekilleri Faik Öztrak ve İlhami Özcan Aygun ve son olarak Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, CHP olarak yürütülen seçim çalışmaları ve projelere dair Tekirdağ TSO Meclis ve Komite Üyeleri’ne bilgi verdiler.
Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay, CHP Heyetine yapmış oldukları ziyaretten dolayı teşekkür etti ve yaklaşan yerel seçimlerde başarılar diledi. Konuşmaların ardından CHP Heyeti odamızdan ayrıldı.

Öte yandan 2 ziyaret haberi; "İyi Parti Heyeti Tekirdağ TSO’yu Ziyaret Etti" başlığıyla igili ziyaret haber bülteni olarak YEREL MEDYA'ya servis edildi ve şunlardan söz edildi:
Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası 2019 Mart ayı olağan meclis toplantısı ve Müşterek Meclis Komiteleri Toplantısı, Meclis Başkanı Hakan Şık başkanlığında, Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri, Disiplin Kurulu Başkanı ve Komite Başkanları ve üyelerinin katılımıyla Tekirdağ TSO Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.
Gerçekleşen olağan meclis ve müşterek meslek komiteleri toplantısına İyi Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Ali Darıcı, İyi Parti İl ve İlçe Başkanlığı yetkilileri ile İyi Parti Meclis Üyesi Adayları katıldı.
Meclis Başkanı Hakan Şık, İyi Parti heyetinin yapmış olduğu ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyetini dile getirdi ve İyi Parti heyetine Tekirdağ TSO Meclisi adına teşekkür ederek, yerel seçim çalışmalarında başarılar diledi.
Toplantıda İyi Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Ali Darıcı yaptığı konuşmasında Meclis Üyesi Adaylarını tanıtarak parti olarak yürüttükleri çalışmalardan bahsederek, Meclis Başkanı Hakan Şık ve Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay’a teşekkür etti.
Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay’da İyi Parti Heyetinin yapmış olduğu ziyaret ve bilgilendirmelerinden dolayı heyete teşekkür ederek seçimlerde başarılar diledi.

Bu haber 479 defa okunmuştur.

Twitter  Facebook  Google  Delicious  FriendFeed  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Siyaset

Süleymanpaşa Şubesi ve YERİ Bilinmeyen MÜSİAD Açıkladı!

Süleymanpaşa Şubesi ve YERİ Bilinmeyen MÜSİAD Açıkladı! "Vatan Savunması Sözde Hamaset İle Yapılmaz" diyen, MÜSİAD Tekirdağ Başkanı Ahmet Candan , 15 Temmuz Darbe Girişimi...

CHP Tekirdağ İL Başkanlığından KINAMA!

CHP Tekirdağ İL Başkanlığından KINAMA! CHP Tekirdağ İl Başkanı, Şener Zeynel SAYGIN; "KAMU KURUMLARININ PARTİ SİYASETİNE ALET EDİLMESİNİ KINIYORUZ" diyer...
YAŞLANINCA YAPILMAYACAKLAR LISTESI!06 Temmuz 2020

ANKET

SANAL BASIN'ın İnternet Tiraj Değerlendirmelerini İnandırıcı Buluyormusunuz? SANAL BASIN'ı Ne Kadar Önemsiyorsunuz?


Tüm Anketler

Şans Oyunları

booked.net

Dost Siteler

sanalbasin.com uyesidir Toplist25
Twitter Facebook

Tüm hakları Portakal Haber Ajansına aittir kaynak belirtilmeden yazı ve görsellerin kullanılması yasaktır (c) 2013..2018 | Powered by SoykanSoft
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi