Portakal Haber Ajansı
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

ÖNEMLİ LİNKLERNöbetçi Eczaneler

GOOGLE Cumhuriyet BAYRAMI için DOODLE Yaptı, CHP Tekirdağ'da ise; İL Başkanlığı Atanmasını Açıklayacak MEDYA Toplantısı YAPIYOR!

GOOGLE Cumhuriyet BAYRAMI için DOODLE Yaptı, CHP Tekirdağ'da ise; İL Başkanlığı Atanmasını Açıklayacak MEDYA Toplantısı YAPIYOR!

Tarih 30 Ekim 2018, 00:15 Editör TekirdağPOSTASI

29 EKİM 2018 Pazartesi, Tüm TÜRKİYE Cumhuriyet BAYRAMI Kutluyor, Teknoloji kuruluşu GOOGLE'de görselini bu güne uyarladı, Google Türkiye sayfasında kullanıcılar için Türkiye Cumhuriyeti'nin 95. yılı Google tarafından da unutulmadı... Pha/S.paşa-TEKiRDAĞ/Habermerkezi-YEREL-Bölgesel-Teknoloji-Politika/Türkiye-Dünya

GOOGLE Cumhuriyet BAYRAMI için DOODLE Yaptı,
CHP Tekirdağ'da ise; İL Başkanlığı Atanmasını Açıklayacak
MEDYA Toplantısı YAPIYOR!
29 EKİM 2018 Pazartesi, Tüm TÜRKİYE Cumhuriyet BAYRAMI Kutluyor, Teknoloji kuruluşu GOOGLE'de görselini bu güne uyarladı, Google Türkiye sayfasında kullanıcılar için Türkiye Cumhuriyeti'nin 95. yılı Google tarafından da unutulmadı...
"Google kendisi için bir doodle hazırladı." (27/09/2016) tarihli ilgli haberi, www.gazetevatan.com haber yaptı.
BAK: http://www.gazetevatan.com/google-bu-kez-kendisini-doodle-yapti--989643-gundem/
Diğer GOOGLE'nin bu günki DOODLE tasırımını www.hurriyet.com daha ayrıntılı vermiş, ve haberde özetle; "29 Ekim Cumhuriyet Bayramı tüm yurtta sevinçle karşılanırken Türkiye Cumhuriyeti'nin 95. yılı Google tarafından da unutulmadı. İnternet devi 29 Ekim 1923'te ilan edilen Cumhuriyet'i, Türk Bayraklı tasarlanan doodle ile unutmadı." demiştir:
Bak1: http://www.hurriyet.com.tr/
Önceki yıllarda Google Türkiye sayfasında yayınlanmış Doodle örnekleri
Bak3: https://www.google.com.tr/doodle4google/doodler.html
CHP'nin 2011'de de, benzer bir durum yaşadığı biliniyor...
Ayrıca bundan önceki GENÇLİK KOLLARI Süleymanpaşa İLÇE başkanı da sorun olmuştu. Görevden ayrılıp, Tekirdağ Büyük Sehirde MEDYA'da görev verilince, olaylar şimdilik yatıştırılmıştı. (bak: www.corluda.com HABERİ)
Geçtiğimiz günlerde Tekirdağ CHP İL Başkanlığındaki aday adayı olmak amaçlı yaşanan İSTİFALAR nedeniyle, CHP İL Yönetimine yeni atanan Mehmet ALİ IŞIKGÖR'ün MEDYA'ya Servis ettiği ÇAĞRI'yı aşağıda verilirken, yorumlarımız içinde bulacağınız, açıklamalarımızda da, geçen; tekirdag@chp.org.tr
"Sayın Basın;
CHP İl başkanlığımızın düzenlemiş olduğu , aşağıda detayları yer alan BASIN TOPLATISINA  Katılımınızı rica ederim."

M.Ali IŞIKGÖR
CHP İl Başkanı
CHP BASIN TOPLANTISI
Tarih  :30 Ekim 2018 Salı, Saat   :10.30
Yer    : Parti il binası Tekirdağ/Süleymanpaşa
PHA'nın NOTU2: Sayın M. Ali IŞIKGÖR'ün şu anda açıklayacağı İL Yönetiminde olduğunu duyduğumuz, değerli İNSAN ve Öykü yazarı Nurcan BALIBEY'le çok sohbetlerimiz oldu, epey başını ağrıttık. MEDYA İLİŞKİLERİ için bir öykü kitabı bile yazacaktır belki bu birikimlerden yola çıkarak...
Nurcan hanım sekreterlik görevinden ayrılmasının, bir değil bir çok; Nedenleri VARDIR sanıyoruz... CHP Tekirdağ İL Başkanı Mehmet ALİ IŞIKGÖR belki bu tür sıkıntıları yeni duyacak veya yaşayarak öğrenecek, fakat kendisine şunu söyleyebiliriz yeri gelmişken, yarın MEDYA toplantısında SÖZ alıp söyleme fırsatımız olmaz belki diye söylüyorum. "AT SAHİBİNE GÖRE KİŞNER" (Sözüm Meclisten dışarı bizim MEDYA olarak görüşümüz bu.) Sizin bu Tekirdağ İLİNİ ve İLÇELERİNİ sahiplenip, buna göre hareket edeceğinizi umuyoruz. İŞE Medya'dan başlayınız, SÖZ SİZE; 59 HABER Tekirdağ, Tekirdağ POSTASI ve Tekirdağ GÖZLEM Gazeteleri başta olmak üzere destek görürsünüz... ANCAK; DESTEK ve sahiplenmek sözle olmayacak, MADDİ destekler için ARGO söyleniş biçimi ile; "tamamen duygusal olacak". "Sağ-Salim OLMAK Şartıyla.! Tekirdağ NEREDE?, Biz oradayız.!"

Öte yandan, CHP İL Başkanlığı 29 EKİM'e bakışlarını yansıtan bir açıklamayı geçtiğimiz günlerde MEDYA'ya servis etmişler ve şunları dile getirmişlerdir:

"Bugün ; ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün, “En büyük eserimdir” dediği Cumhuriyet’in kuruluşunun 95. Yılını kutluyoruz. Hepimize kutlu olsun .
        Dünyayı yöneten emperyalist güçleri dize getirerek kurulan bu cumhuriyet bayramı gününde ; Mustafa Kemal Atatürk, onun silah arkadaşları ve devrimci kadrolarını bir kez daha saygı, sevgi ve rahmetle anıyoruz.
        Kuruluşundan günümüze kadar hemen her aşamada, Atatürk’ün kişiliğine yöneltilmiş saldırılardan başlayarak, çağdaşlaşma ve akılcılık karşıtı güçlerin sistemi engelleme yolundaki çabaları yakın tarihimizin bilgileri arasındadır .
        Bağımsız ve çağdaş bir toplumu dışarıdan ve içeriden bakarak hazmedemeyenler ile çağdaş ve akılcı bir düzenin karşısında olanlar, değişik taktiklerle Cumhuriyet rejimini hedef alan geriletici ve yıpratıcı girişimler yapmayı denemişlerdir.
        Geleneksel din kavramının arkasına sığınarak çağdaş toplumsal gelişmelere sürekli şekilde karşı çıkılmıştır. 
        Geriletici, durdurucu çabalara karşın Cumhuriyet rejimi varlığını sürdürmeye devam edecektir.
        Cumhuriyet rejiminin gittikçe örselenen ıskalanan değerlerini sahiplenme görevimizi sonsuza kadar sürdüreceğiz.
        Toplumu, insanları; etnik köken, inanç ve politik düşünce farklılıkları nedeniyle ayrıştırıcı yaklaşım ve tutumlara asla izin vermeyeceğiz.
        Ülke çıkarlarının, insan ve toplum onurunun, sevginin, barışın, hukuk ve demokrasinin , bağımsızlığın korunup kollanması ve Cumhuriyetimizin sonsuza kadar yaşaması yolundaki mücadelemizi yılmadan sürdüreceğiz.
        Atam; cumhuriyetimizin kuruluşunun 95. Yılında huzurunda bulunduğumuz bu gün sana söz veriyoruz; yıkılsın diye karşı devrim kazmaları ile kolonlarına kolonlarına vurulan kurduğun cumhuriyetin yüce değerlerini, ilke ve devrimlerini sonsuza kadar savunmaya inançla ve kararlılıkla devam edeceğiz .
        Bu toprakları yeniden vatan yapanlara selam olsun.
        Cumhuriyet bayramımız kutlu olsun."


        Ali IŞIKGÖR
        CHP Tekirdağ İl Başkanı

Bu haber 834 defa okunmuştur.

Twitter  Facebook  Google  Delicious  FriendFeed  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Teknoloji

HP Sürdürülebilirlik Etki Raporunu Yayınladı!

HP Sürdürülebilirlik Etki Raporunu Yayınladı! Bordo PR servisi; habermerkezi@bordopr.com, bülten haberine göre; "HP Sürdürülebilirlik Etki Raporunu Yayınladı!" b...

TUZAĞA Düşmeyin! Diyerek; Koçoğlu DANIŞMANLIK Uyarıyor!

TUZAĞA Düşmeyin! Diyerek; Koçoğlu DANIŞMANLIK Uyarıyor! İstanbul'dan bildiren, KOÇOĞLU Danışmanlık; yaptığı kamuoyu açıklmasında: (...) "Ben, en kralından bir kazık ye...
YAŞLANINCA YAPILMAYACAKLAR LISTESI!10 Eylül 2020

ANKET

SANAL BASIN'ın İnternet Tiraj Değerlendirmelerini İnandırıcı Buluyormusunuz? SANAL BASIN'ı Ne Kadar Önemsiyorsunuz?


Tüm Anketler

Şans Oyunları

booked.net

Dost Siteler

sanalbasin.com uyesidir Toplist25
Twitter Facebook

Tüm hakları Portakal Haber Ajansına aittir kaynak belirtilmeden yazı ve görsellerin kullanılması yasaktır (c) 2013..2018 | Powered by SoykanSoft
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi