Portakal Haber Ajansı
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
Foto HaberK.KoşullarıKünyeReklamTP - PH Arşiv

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖNEMLİ LİNKLERNöbetçi Eczaneler

Halkın Kurtuluş Partisi Genel Merkezi; ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo’nun Türkiye Ziyaretine Sert  Açıklama YAPTI!

Halkın Kurtuluş Partisi Genel Merkezi; ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo’nun Türkiye Ziyaretine Sert Açıklama YAPTI!

Tarih 18 Ekim 2018, 00:51 Editör Seçme Yazarlar

Halkın Kurtuluş Partisi Genel Merkezi “İşkenceci, Nükleer Atık Pompeo, ülkemizden defol!” başlıklı bir açıklama yaparak, ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo’nun Türkiye'ye gerçekleştireceği ziyarete sert biçimde tepki gösterdi... Pha/S.paşa-TEKİRDAĞ/Habermerkezi-Yurt-Politika-Türkiye/Dünya

Halkın Kurtuluş Partisi Genel Merkezi;
ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo’nun
Türkiye Ziyaretine Sert  Açıklama YAPTI!
Halkın Kurtuluş Partisi Genel Merkezi “İşkenceci, Nükleer Atık Pompeo, ülkemizden defol!” başlıklı bir açıklama yaparak, ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo’nun Türkiye'ye gerçekleştireceği ziyarete sert biçimde tepki gösterdi...

MEDYA'ya iletilen; Ziyarete ilişkin HKP'den yapılan açıklama kısaltılarak aşağıda verilmiştir:
İşkenceci, Nükleer Atık Pompeo, ülkemizden defol!
(...)1950’den beri Türkiye’yi Türkiye yönetmiyor, siz yönetiyorsunuz. O tarihten itibaren iktidarları, kimin geleceğini, kimin gideceğini siz belirliyorsunuz.
27 Mayıs Politik Devrimi’nin kazanımlarını ortadan kaldırmak için, 12 Mart ve 12 Eylül Faşist Darbelerini örgütlediniz. Ortamı bu iki faşist darbeye hazırlamak için, kanlı örgütünüz Kontrgerilla eliyle binlerce cana kıydınız.
“Ilımlı İslam” Projenizle (daha açıkçası CIA-Pentagon İslamı’yla) Gerçek İslam’ın içini boşaltıp, düşünemeyen, sorgulamayan, sormayan, biat eden “hülooğ”cu meczuplar yarattınız. (...)
Siz insan soyunun en büyük düşmanlarına karşı verilen ve dünyada ilk olarak zaferle taçlanan Antiemperyalist Ulusal Kurtuluş Savaşı’mızın intikamını alma yolunda, ülkemizi mazlum halkların umudu olmaktan çıkartma, unutturma yolunda hatırı sayılır mesafeler kat ettiniz.

Türk Ordusu’nun başına çuval geçirdiniz, onurunu kırdınız, Ergenekon-Balyoz-Poyrazköy namlı CIA Operasyonlarıyla diz çökerttiniz kıpırdayamaz hale getirdiniz, 15 Temmuz Ganimet Paylaşım Savaşı ile yere serdiniz bitirdiniz.

Türkiye Cumhuriyeti’nin görmüş olduğu en Amerikancı, en halk düşmanı, en vurguncu, en kamu (...) yetmedi aşağılık BOP Projenize eşbaşkan yaptınız.
1950’den beri iktidarları dizayn ettiğiniz gibi muhalefeti de dizayn ettiniz. Amerikancılığıyla maruf Deniz Baykal’ın sahte ulusalcılığına bile tahammül etmeyip, bir kaset operasyonuyla Sorosdaroğlu’nu CHP’nin başına getirip, Mustafa Kemal’in CHP’si olmaktan temelli çıkardınız.

Bu ülkeyi en az üçe parçalamak için, (...) birlikte savaşmış, hiç ayrılmamış, kardeşleşmiş Türk ve Kürt Halkını düşmanlaştırdınız. Kendinize Ortadoğu’da İkinci bir İsrail yaratma yolunda, sizleri okyanus ötesinden gelen bir dost olarak gören Amerikancı Burjuva Kürt Hareketi yarattınız.

(...) Eğitimi CIA İslamı’nın dogmalarıyla doldurdunuz, bütün okulları Peşaver Medreselerine dönüştürdünüz.
(...) Kardeş ve komşu Halkların ülkelerini talan ettiniz, (...) Müslüman kadınların ırzına tecavüze göz yumdurdunuz.
Ege’de 18 Ada’mızı Yunanistan’a peşkeş çektirdiniz.
Ülkemizi bütün kanunsuzlukların rahatça yapılabileceği bir arenaya çevirdiniz. Evet, size yetmez, ey insan soyunun en büyük düşmanları, size yetmez yaptığınız tüm bu aşağılık işler. Ülkemizi en az üç parçaya bölünceye kadar durmayacaksınız. Haritalarını yayımladınız, BOP’unuzla deklare ettiniz, size bu konuda en iyi hizmet edeni tek söz sahibi, tek adam haline getirdiniz, aşağılık emellerinize ulaşmak için durmayacaksınız.

Uzaktan kumandayı yeterli görmüyor, söz göze anlatılır, emir göze verilir hesabı, işkenceci namlı Bakanınızı gönderiyorsunuz. Diyorsunuz ki; daha Kıbrıs var sırada, onu yutacağım. Sonra sizi, daha rahat yutabilmem için en az üçe bölüp mideme indireceğim. İşte o yüzden arada bir temsilcilerinizi gönderiyorsunuz. Emperyalist çıkarlarınız açısından asayiş berkemâl mi değil mi diye.

Elbette bunların sonu gelecek, bu düzenimiz sonsuza kadar böyle sürer diye sevinmeyin. Tarihte örnek aldığınız bütün zalimlerin sonu ne olduysa sizin sonunuz da aynı olacak. Yani Tarihin çöplüğünde yerinizi alacaksınız.

Eninde sonunda insanlık kazanacak. Emperyalistler ve yerli işbirlikçiler kaybedecek.
Ne kadar güçlü olursanız olun Tarihin tekerleğini geriye doğru döndüremeyeceksiniz. İnsanı sürgit hayvan yerine koyamayacaksınız.

Halklar eninde sonunda “yeter artık” diyerek ayağa kalkacak ve siz insan soyunun en büyük düşmanlarının ve gönüllüce hizmetinize giren yerli işbirlikçilerinizin defterini dürecek. Ve o zaman hiçbir silahınız, dünyanın en güçlü silahı olan örgütlenmiş halklar karşısında kâr etmeyecek.
Sayılı günler çabuk geçer. Saymaya başlayın emperyalist soysuzlar, o günler geliyor.
17 Ekim 2018
Halkın Kurtuluş Partisi
Genel Merkezi

Bu haber 297 defa okunmuştur.

Twitter  Facebook  Google  Delicious  FriendFeed  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Siyaset

81 CHP İL Başkanlığından (YSK)'ya; YÜKSEK SEÇİM KURULU'na Cağrı..!

81 CHP İL Başkanlığından (YSK)'ya; YÜKSEK SEÇİM KURULU'na Cağrı..! Cumhuriyet Halk Partisi'nin 81 il başkanı, bugün Kayseri'de gerçekleştirilen İl Başkanları Toplantısı'n...

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesini KAZANAN Kadir ALBAYRAK, CHP İL ve İLÇE Örgütlerinin ORGANİZE Ettikleri TÖRENDE Mazbata YSK İL Başkanı Tarafından Takdim EDİLDİ.!

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesini KAZANAN Kadir ALBAYRAK, CHP İL ve İLÇE Örgütlerinin ORGANİZE Ettikleri TÖRENDE Mazbata YSK İL Başkanı Tarafından Takdim EDİLDİ.! 31 Mart 2019 tarihinde yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde 2’nci kez Tekirdağ Büyükşehir Başkanlığına seçil...
SÜLEYMANPAŞA SEÇİMİNİN ANALİZİ (Sosyal MEDYA Yorumuyla)06 Nisan 2019

ANKET

SANAL BASIN'ın İnternet Tiraj Değerlendirmelerini İnandırıcı Buluyormusunuz? SANAL BASIN'ı Ne Kadar Önemsiyorsunuz?


Tüm Anketler

Şans Oyunları

booked.net

Dost Siteler

sanalbasin.com uyesidir Toplist25
Twitter Facebook

Tüm hakları Portakal Haber Ajansına aittir kaynak belirtilmeden yazı ve görsellerin kullanılması yasaktır (c) 2013..2018 | Powered by SoykanSoft
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi