Portakal Haber Ajansı
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
Foto HaberK.KoşullarıKünyeReklamTP - PH Arşiv

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖNEMLİ LİNKLERNöbetçi Eczaneler

Dünyaca Ünlü Economist DERGİSİ; Türkiye ve Ortadoğu Pazarının Av Tüfeği ve Fişek Üreticilerinin DİKKATİNİ Çekti!

Dünyaca Ünlü Economist DERGİSİ; Türkiye ve Ortadoğu Pazarının Av Tüfeği ve Fişek Üreticilerinin DİKKATİNİ Çekti!

Tarih 24 Ağustos 2018, 22:33 Editör İst.TrakyaPOSTA

Dünyaca ünlü Economist DERGİSİ, yayımladığı bültende; Türkiye pazarında doğru kriterleri kullanmaktan kaçınan veya kurumsal iletişim açığı sebebiyle reklam mecralarını yeteri kadar değerlendiremeyen av tüfeği ve fişek üreticilerinin aynı sebepten yarattığı tedarik açığı, dünyanın önde gelen silah ve fişek üreticilerinin iştahını kabarttığını UYARILARININ başına ekleyerek, dikkat çekti. Pha/S.paşa-TEKİRDAĞ/Habermerkezi-Yerel-Bölgesel-Ekonomi-Politika/Türkiye

Dünyaca Ünlü Economist DERGİSİ;
Türkiye ve Ortadoğu Pazarının Av Tüfeği
ve Fişek Üreticilerinin DİKKATİNİ Çekti!
Dünyaca ünlü Economist DERGİSİ, yayımladığı bültende; Türkiye pazarında doğru kriterleri kullanmaktan kaçınan veya kurumsal iletişim açığı sebebiyle reklam mecralarını yeteri kadar değerlendiremeyen av tüfeği ve fişek üreticilerinin aynı sebepten yarattığı tedarik açığı, dünyanın önde gelen silah ve fişek üreticilerinin iştahını kabarttığını UYARILARININ başına ekleyerek, dikkat çekti.
AVFEST Televizyon-Gazete-Dergi Yayın Grubunca hazırlanarak MEDYA'ya servis edilen BÜLTEN aşağıda incelemenize sunulmuştur:
Economist, Türkiye ve Ortadoğu pazarında üretim yapan av tüfeği ve fişek üreticilerini uyardı
Türkiye pazarında doğru kriterleri kullanmaktan kaçınan veya kurumsal iletişim açığı sebebiyle reklam mecralarını yeteri kadar değerlendiremeyen av tüfeği ve fişek üreticilerinin aynı sebepten yarattığı tedarik açığı, dünyanın önde gelen silah ve fişek üreticilerinin iştahını kabarttı.
Dünyaca ünlü Economist, yayımladığı bültende şu ifadelere yer verdi:
“Türkiye’de ve Ortadoğu’da var olan değerler global dünya normlarında ve doğru reklam mecralarında tanıtılamıyor. Oluşan bu boşluk, kısa sürede yabancı menşeli silah ve fişek üreticileri tarafından fark edilecektir.
Özellikle taşra kentlerinde üretim yapan, kurumsal iletişime dayalı özel eğitimli personeli bulunmayan av tüfeği ve fişek üreticilerinin birçoğu yeni reklam trendlerinden ve genişlemeden haberdar olamıyor. Klasik yöntemlere dayalı reklam anlayışını sürdüren ve teknolojik ilerlemeden haberdar olmayan bu üreticiler, izledikleri klasik reklam modeli sebebiyle hüsrana uğrayabilir.
Dünyanın önde gelen av tüfeği ve fişek üreticileri, Türkiye ve Ortadoğu pazarında doğru reklam anlayışı sayesinde yüksek oranda başarı elde edebilir. Yanı sıra Türkiye ve Ortadoğu pazarındaki bu tutum, üreticilerin dünya sıralamasındaki duruşunu da yüksek oranda etkileyecektir.”
Daha önceden verdiğimiz AVFEST Dergisinin İLGİLİ Haberleri:
BAK1: http://www.portakalhaber.com.tr/haber/haber_detay.asp?haberID=8893
Bak2: http://www.portakalhaber.com.tr/haber/popup/haber-yazdir.asp?haber=8902

Bu haber 483 defa okunmuştur.

Twitter  Facebook  Google  Delicious  FriendFeed  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Medya

TÜİK'in Yazılı Medya İstatistikleri, 2018 RAPORUNA Göre; Gazete ve Dergi Sayısı %2,6 Azaldı..!

TÜİK'in Yazılı Medya İstatistikleri, 2018 RAPORUNA Göre; Gazete ve Dergi Sayısı %2,6 Azaldı..! TÜİK Edirne Bölge Müdürlüğünün 25 Temmuz 2019 Tarih ve 30593 Sayı ile yayımladığı haber bülteninde; Gazete ve dergi...

24 Temmuz'da; Necmi IŞIKSAL'la TEBGAD Emin ADIMLAR Atıyor..!

24 Temmuz'da; Necmi IŞIKSAL'la TEBGAD Emin ADIMLAR Atıyor..! YEREL Medya'nın derlenip toparlandığı bir DERNEK TEBGAD... Ve bünyesinde, komisyonlar oluşturarak YEREL Medya&#...
İSTANBUL SEYAHAT SOSYAL YÖNÜ OLAN BİR İŞLETMEDİR15 Ağustos 2019

ANKET

SANAL BASIN'ın İnternet Tiraj Değerlendirmelerini İnandırıcı Buluyormusunuz? SANAL BASIN'ı Ne Kadar Önemsiyorsunuz?


Tüm Anketler

Şans Oyunları

booked.net

Dost Siteler

sanalbasin.com uyesidir Toplist25
Twitter Facebook

Tüm hakları Portakal Haber Ajansına aittir kaynak belirtilmeden yazı ve görsellerin kullanılması yasaktır (c) 2013..2018 | Powered by SoykanSoft
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi