Portakal Haber Ajansı
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖNEMLİ LİNKLERNöbetçi Eczaneler

Faik ÖZTRAK ve İlhami ÖZCAN AYGUN Dur Durak Bilmiyor!

Faik ÖZTRAK ve İlhami ÖZCAN AYGUN Dur Durak Bilmiyor!

Tarih 07 Haziran 2018, 00:31 Editör TekirdağPOSTASI

Özdemirler Toplantı salonunda CHP Milletvekili ADAYLARININ tanıtıldığı 27 Mayıs gününden itibaren her günleri dolu, dolu geçen Faik ÖZTRAK (Geleceğin EKONOMİ Bakanı) ve İlhami ÖZCAN AYGUN (Geleceğin TC. GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANI) Dur Durak yapmak istemiyor, kısa olan süreci en verimli bir şekilde değerlendirmeyi sürdürüyorlar... Pha/S.paşa-TEKİRDAĞ/Habermerkezi-YEREL-Bölgesel-EKONOMİ-Politika/Türkiye

Faik ÖZTRAK ve İlhami ÖZCAN AYGUN Dur Durak Bilmiyor!
Özdemirler Toplantı salonunda CHP Milletvekili ADAYLARININ tanıtıldığı 27 Mayıs gününden itibaren her günleri dolu, dolu geçen Faik ÖZTRAK (Geleceğin EKONOMİ Bakanı) ve İlhami ÖZCAN AYGUN (Geleceğin TC. GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANI) Dur Durak yapmak istemiyor, kısa olan süreci en verimli bir şekilde değerlendirmeyi sürdürüyorlar... 

(...) İlhami Özcan AYGUN bey, bu süreci ANKARA'da sürekli temaslarda geçirdi ve sonunda GENEL Merkez İKNA oldu ve İlk defa İlhami ÖZCAN AYGUN'a ve destekçisi hemşehrileri rahat bir nefes aldı.
-
(...) 1. Sıra CHP Tekirdağ Milletvekili ADAYI; bu işleri düzeltmek için yıllardır dirsek çürüten CHP Başkan Yardımcısı ve Tekirdağ Milletvekili Faik ÖZTRAK'ın, Aile Ocağı, DEVLET Adamı yetiştiren bir geleneğe sahip. Tekirdağ'da köklü bir AİLEDEN gelmekte ve iyi bir eğitim alarak alanında UZMAN bir kimse.
2. Sırada da, yine yıllarca ÜRETİM ve Ticareti ile MESLEĞİNDE saygılı bir yere sahip, Yüksek ZİRAAT Mühendisi, aynı zamanda Türkiye'de YERLİ-MİLLİ Tohumculuk Konusunda Deneyimli bir yetiştirici UZMAN, alanında TÜRKİYE'nin önde gelen MARKALARINI yaratan bir değer. (...)
Diğer taraftan, BASKIN Seçim sürecini iyi değerlendirebilmek için, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Tekirdağ Milletvekili Faik ÖZTRAK, 1. Sıra ADAY olarak çok çalışmak ve dur durak bilmeden, yorulmayı unutarak, diğer ADAYLARA örnek olan, 2. sıra CHP Tekirdağ Milletvekili ADAYI İlhami ÖZCAN AYGUN gibi STK ve benzer kurumları ziyaret etmeyi ihmal etmiyor, bir günde birka. ziyaret birden yapıyor.
İşte bu STK ziyaretlerinden SOSYAL Medya paylaşımında yapacaklarından bahsederek, ziyaretten şöyle söz ediyor:
-
"Tekirdağ Barosu'nu ve Türkiye Emekli Subaylar Derneği Tekirdağ Şubesi'ni ziyaret ettik.

Türkiye, bugün uygulanan ucube başkanlık sistemiyle demokratik ve uygar dünyadan giderek uzaklaşıyor.

Vatandaşlarımızın hak, hukuk ve adalet talebi her geçen gün artıyor. Gelinen noktada yargı tarafsızlığını ve bağımsızlığını kaybetti. Türkiye'de Anayasa Mahkemesi’nin kararları dahi uygulanmaz oldu. Yurttaşlarımızın haklarının güvencesi olan adalet ve hukuk mekanizmaları devre dışı bırakıldı. Biz CHP iktidarında aşındırılan hukuk devletini yeniden güçlendirmeyi vaadediyoruz.

YENİ ANAYASAYI GENİŞ KATILIMLA HAZIRLAYACAĞIZ
 Kuvvetler ayrılığı ilkesini tavizsiz bir biçimde yaşama geçiren,
 evrensel insan haklarına saygılı, sosyal adalet ve eşit
 yurttaşlık ilkeleri üzerine inşa edilmiş, yeni bir Anayasa hazırlanmasına öncülük edeceğiz. Yeni Anayasayı tüm siyasal partilerin, sivil toplum kuruluşlarının, demokratik kitle örgütlerinin, meslek örgütlerinin, sendikaların ve yurttaş inisiyatiflerinin geniş katılımıyla hazırlanmasını sağlayacağız. Gazi Meclis’imizi, tüm yurttaşların temsil edildiği, ortak aklın
 ve ortak vicdanın yansıtıldığı bağımsız bir yasama ve etkin
 denetim organı olarak güçlendireceğiz.

ŞEHİT YAKINLARI VE GAZİLERİMİZ BAŞIMIZIN TACIDIR
 Bu vatan için canını feda eden şehitlerimizin yakınları, kahramanlarımızın bize emanetidir. Türkiye'nin varlığı ve birliği için gözünü kırpmadan canını ortaya koyan gazilerimizin başımızın üstünde yeri vardır. Şehit yakını ve gazilerimizin sorunlarını da etkin şekilde çözeceğiz. Bunun için öncelikle Başbakanlık’a bağlı Şehit Yakınları ve Gaziler Yüksek Kurulu'nu kuracağız.

CHP iktidarında;
•Şehitlerimizin eşlerinin, eşleri yoksa anne ve babalarının ve gazilerimizin net aylık gelirinin alt sınırını en düşük net memur maaşına eşitleyeceğiz.
•Şehitlerin 18 yaşından büyük olan ve öğrenci olmayan çocuklarının kişi sınırlaması olmaksızın, kamu kurumlarında istihdam edilebilmesini sağlayacağız.
•Gazi ve şehit çocuklarının eğitim hayatlarını burslu olarak sürdürebilmeleri için gerekli desteği sağlayacağız.
•Tüm gazilerin sağlık güvencelerini, milletvekilleriyle eşit seviyeye getireceğiz.
•Gazilere ikinci iş hakkı ve 3000 günde emeklilik hakkı vereceğiz.
•Terörle mücadelede yaralanan tüm TSK mensuplarına gazi statüsü vereceğiz."

-
Tesud ziyaretinde bulunduğunda oradayık, paylaşımlarımızda şöyle dedik:
"CHP Başkan Yardımcısı ve Tekirdağ 1. Sıra milletvekili adayı, muhtemelen Millet ittifakının Ekonomi Bakanı Faik ÖZTRAK Tekirdağ Emekli Subaylar Derneği (Tesud)'u ziyaret edip, Cumhurbaşkanlığı Secimleri ile ilgili Sorulari yanıtladı..."

Bu haber 567 defa okunmuştur.

Twitter  Facebook  Google  Delicious  FriendFeed  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Siyaset

TEKİRDAĞ BAROSU BAŞKANLIĞI YSK'nın Tarihi Kararını KAMU Vicdanına HAVALE Etti.!

TEKİRDAĞ BAROSU BAŞKANLIĞI YSK'nın Tarihi Kararını KAMU Vicdanına HAVALE Etti.! YSK, 06/05/2019 tarihinde “Bir kısım sandık kurullarının, ilçe seçim kurullarınca kanuna aykırı oluşturulması ve bu...

BAYRAM KUTLAMAKLA BAYRAM OLMAZ..!

BAYRAM KUTLAMAKLA BAYRAM OLMAZ..! Saadet Partisi Tekirdağ il Başkan Yardımcısı Murat VAKİTÇİ, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma günü dolayısıyla bir mesaj ya...
Tekirdağ POSTASI'nın 112. Sayı ve 113 sayısı BİRLİKTE Elinizde.!15 Mayıs 2019

ANKET

SANAL BASIN'ın İnternet Tiraj Değerlendirmelerini İnandırıcı Buluyormusunuz? SANAL BASIN'ı Ne Kadar Önemsiyorsunuz?


Tüm Anketler

Şans Oyunları

booked.net

Dost Siteler

sanalbasin.com uyesidir Toplist25
Twitter Facebook

Tüm hakları Portakal Haber Ajansına aittir kaynak belirtilmeden yazı ve görsellerin kullanılması yasaktır (c) 2013..2018 | Powered by SoykanSoft
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi