Portakal Haber Ajansı
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
Foto HaberK.KoşullarıKünyeReklamTP - PH Arşiv

HABER ARA


Gelişmiş Arama

ÖNEMLİ LİNKLERNöbetçi Eczaneler

TREDAŞ'ın BAŞARISI, FORTUNE Dergisince ÖDÜLLENDİRİLDİ!

TREDAŞ'ın BAŞARISI, FORTUNE Dergisince ÖDÜLLENDİRİLDİ!

Tarih 29 Eylül 2016, 15:29 Editör (TTTDGT)

Müşterilerine daha iyi hizmet sunmak için teknolojiyi enerjiyle bütünleştiren Trakya Elektrik Dağıtım AŞ (TREDAŞ), enerji kesintilerine hızlı müdahale eden, yeni nesil sistemi Türkiye’de ilk kez kullanmaya başladı. Pha/S.paşa-TEKİRDAĞ/Ekonomiservisi

TREDAŞ'ın BAŞARISI,
 FORTUNE Dergisince ÖDÜLLENDİRİLDİ!


Müşterilerine daha iyi hizmet sunmak için teknolojiyi enerjiyle bütünleştiren Trakya Elektrik Dağıtım AŞ (TREDAŞ), enerji kesintilerine hızlı müdahale eden, yeni nesil sistemi Türkiye’de ilk kez kullanmaya başladı.

Tekirdağ TREDAŞ Genel Merkezince, bu konuda MEDYA'ya servis edilen PR (Halkla İlişkiler) Bültenini aşağıda değerlendirmenize sunuyoruz...

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNDEN YOLA ÇIKTILAR ‘İNOVASYON ÖDÜLܒ ALDILAR
Müşterilerine daha iyi hizmet sunmak için teknolojiyi enerjiyle bütünleştiren Trakya Elektrik Dağıtım AŞ (TREDAŞ), enerji kesintilerine hızlı müdahale ederek, müşteri memnuniyetini maksimuma çıkaran yeni nesil sistemi Türkiye’de ilk kez kullanmaya başladı.

Her yıl Türkiye’nin en büyük 500 şirketini belirleyen Fortune 500 Türkiye’nin 2016 ödülleri düzenlenen Gala Gecesi’yle sahiplerini buldu. TREDAŞ, Türk Telekom ile birlikte geliştirilen Enerji Kesintisi Tespit Sistemi ile Fortune 500 Türk Telekom İnovasyon Ödülü’ne layık görüldü.
Müşterilerinin sorunsuz hizmet alabilmesini her şeyin önünde tuttuklarını ifade eden TREDAŞ İcra Kurulu Başkanı Hikmet Sezer, yatırımlarını da müşterilerinin memnuniyetini artırma doğrultusunda yaptıklarının altını çizdi.
Sezer, “TREDAŞ olarak Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ’da 944 bin müşterimize elektrik dağıtım hizmeti veriyoruz. Bu hizmeti kesintisiz olarak kullanıcılarımıza sunarak, memnuniyeti üst seviyelere taşımak en önemli önceliğimiz. Meydana gelen bir arızaya hızlı müdahale edebiliyor olmak, bunu da teknolojinin son noktasıyla yapabilmek çok önemli. Bu yüzden de Türk Telekom ile beraber geliştirdiğimiz Enerji Kesintisi Tespit Sistemi’ni Türkiye’de ilk kez TREDAŞ müşterilerinin hizmetine sunmaktan dolayı çok mutluyuz” dedi.
TREDAŞ ve Türk Telekom’un geliştirdiği sistemin, özetle, Trakya bölgesinde kullanılan internete bağlı aktif cihazlardan enerji kesinti bilgilerini alarak, TREDAŞ’a ulaştırdığını bildiren Sezer, “Altyapı sayesinde elektrik kesintilerine çok kısa sürede müdahale edebilir duruma geldik. Ekiplerimiz çok hızlı şekilde enerji kesintisini gidererek, müşterilerimizin mağduriyetinin önüne geçiyor. Arıza tespiti ve çözümlenmesi daha hızlı yapıldığı için de müşterilerimizin yüzlerindeki gülümseme asla silinmiyor” ifadelerini kullandı.
-Ödüllü proje TREDAŞ’a da ödül getirdi
Hikmet Sezer, geleceğin dünyasına yön verecek teknolojilerin üretilmesi konusunda her geçen gün yeni inovasyon ve AR-GE çalışmalarının artarak devam ettiğini kaydederek, şunları söyledi:
“Günümüzde yenilikçi fikirler ve farklı çözümleri teknolojiyle doğru harmanlayanların öne çıktığını, sürdürülebilir çalışmalarla bu inovasyonu devam ettirenlerin ise başarılı olduklarını görüyoruz. Biz de TREDAŞ olarak her zaman inovatif düşünceler ve son teknoloji uygulamalarla müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz. Bu anlayışımızın bizi yeni başarılara taşıyacağına da yürekten inanıyorum. Aldığımız güzel yorumlar da yaptığımız hamlelerin doğruluğunu gösteriyor. Dünyanın en prestijli teknoloji ödüllerinden biri olan TDWI En İyi Uygulama ödülünü kazanan, enerji sektörünün en inovatif fikirlerinden biri olan Enerji Kesintisi Tespit Sistemini Türk Telekom desteğiyle kullanarak, bu yılki Fortune 500 Türk Telekom İnovasyon Ödülü’ne layık görülmek de bizler için ayrı bir gurur.”
 
Pha'nın NOTU 1: İngilizce-Türkçe: fortune: i. 1. kısmet, kader; şans, talih. 2. servet. anlamını taşıyor... Bu yüzden TREDAŞ'a Talih KUŞU konmuş, ama YABANCI bir kuş... YERLİ-Yerel  Nadir, Nadide olan KELAYNAK Kuşu, sadece TÜRKİYE'de yaşıyor. LEYLEK gibi oda, ELEKTRİK'ten çarpılır, diye TREDAŞ'a uğramıyor... Yerel'i görmeyen gözler, geneli nasıl görür siz tahmin edin?
Pha'nın NOTU 2: Fortune DERGİSİ değerlendirmeleri  2015 yılı ekonomik-mali sonuçlarına göredir, TREDAŞ, büyüklük açısından ilk 500 TÜRKİYE ölçeğinde, ilk 500 şirketten, 339. sırada yer almıştır. Yukarda (PR memurunca) yazılanları, birde derginin kendi sonuçlarından değerlendirmek gerekir... Buyrun bakınız...
PHA'nın Notu 3: FORTUNE hakkında, DERGİ olarak, Dünya ölçeğinde, EKONOMİK VERİLERİ değerlendirerek TİRAJ yapmış, ABD kökenli bir dergidir, derken bunu TÜRKİYE 'de imtiyaz hakları, Nikkei Mutlu Dergi Grubu A.Ş. adına, İMTİYAZ SAHİBİ, Nüket Mutlu'dur... Bilgisine ulaştık...


Bu haber 1680 defa okunmuştur.

Twitter  Facebook  Google  Delicious  FriendFeed  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Medya Tanıtım-PR

KOSGEB BAŞKANI CEVAHİR UZKURT YABİMER'e GİTTİ

KOSGEB BAŞKANI CEVAHİR UZKURT YABİMER'e GİTTİ KOSGEB Başkanı Prof. Dr. Cevahir UZKURT, KOSGEB başkan yardımcıları ve beş daire başkanı ile birlikte Yatırımcı Bi...
Çocukluğumdaki Adnan Menderes03 Haziran 2020

ANKET

SANAL BASIN'ın İnternet Tiraj Değerlendirmelerini İnandırıcı Buluyormusunuz? SANAL BASIN'ı Ne Kadar Önemsiyorsunuz?


Tüm Anketler

Şans Oyunları

booked.net

Dost Siteler

sanalbasin.com uyesidir Toplist25
Twitter Facebook

Tüm hakları Portakal Haber Ajansına aittir kaynak belirtilmeden yazı ve görsellerin kullanılması yasaktır (c) 2013..2018 | Powered by SoykanSoft
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi