Portakal Haber Ajansı
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

ÖNEMLİ LİNKLERNöbetçi Eczaneler

TORKU Markası, Tekirdağ Doruk Gıda ile ZİRVE YAPIYOR!

TORKU Markası, Tekirdağ Doruk Gıda ile ZİRVE YAPIYOR!

Tarih 11 Şubat 2016, 13:50 Editör TekirdağPOSTASI

Trakya'da Dünya ve Türkiye MARKALARI'na Dağıtım ağı oluşturan DENEYİMLİ firma, Doruk Gıda Meşrubat Dağıtım Pazarlama ve Turizm San. Tic. Ltd. Şti. TORKU Markasını Trakya'ya tanıtıyor. Pha/S.paşa-Tekirdağ/EkonomiÖzelhaber

TORKU Markası, Tekirdağ Doruk Gıda ile ZİRVE YAPIYOR!

Trakya'da Dünya ve Türkiye MARKALARI'na Dağıtım ağı oluşturan DENEYİMLİ firma, Doruk Gıda Meşrubat Dağıtım Pazarlama ve Turizm San. Tic. Ltd. Şti. TORKU Markasını Trakya'ya tanıtıyor.

GIDA sektöründe; Dünya'nın ve Türkiye'nin MARKA olarak öne çıkmış, bir çok İÇECEK Markasının Trakya ve Tekirdağ ekonomisine girmesini sağlayan, deneyimli Meşrubat Dağıtım Şirketi DORUK Gıda, bu kez TORKU markasını Trakya piyasasına arz ediyor.

2016 yılı başından itibaren, Türkiye'de bilinen PINAR SU ve Uludağ Meşrubat Markaları yanında, TÜRKİYE'nin YÜKSELEN MARKASI, TORKU Markasınında dağıtımını yapıyor.

Doruk Gıda nerede? sorusu aklınıza geldiyse. GOOGLE'de benzer adlı firmalar sizi yanıltmasın. Türkiye adresi TEKİRDAĞ (merkez) Süleymanpaşa İlçesinde, Karadeniz Mahallesi, Toptancılar Sitesinde numara 31'de faaliyet göstermektedir.
-

Telefon ile; 0282.2642997 Fax:0282.2642998 internet erişimi ise, www.dorukgida.com.tr ve e-posta içinse, info@dorukgida.com.tr kullanılmaktadır.

www.torku.com.tr internet sitesinden TORKU hakkında bilgi sorabilirsiniz. Nedir TOTKU? Kimdir bu markanın sahibi? dediğiniz zaman yanıtını burdan görebilirsiniz.

Biz Kimiz sorusuna verdikleri yanıtları:
"Biz, Konya Şeker’iz
Biz, Anadolu’nun verimli topraklarını işleyen, doğal üretim yapan 900 bin çiftçiyiz ve kendi ürettiğimizi yine kendi fabrikalarımızda işleyerek kendi markamızla sizlere ulaştırıyoruz. Markamız Torku ile evlerinize, sofralarınıza geliyoruz. Üreticimizin emeğini tarladan sofranıza getiriyoruz." (...) şeklinde devam ediyor...


Ne gibi ÜRÜNLERİ Var? Bunun yanıtı ise Şeker ve şekerleme'den başlayan, aralarında çikolata ve dondurulmuş gıda, YAĞ, ET ürünleri, modern seracılık ürünleri yanında, içeceklerin de olduğu ,  10 dalda ÜRÜNLERİ var.

-

-

-

TORKU Markası için,  Konya Pancar Ekicileri Koop. Yön. Krl. Başkanı Recep KONUK şöyle konuşuyor; Kaynak : http://www.torku.com.tr/

Tarımın başladığı topraklardan tüm dünyaya ‘Torku’

"Divan-ı Lügati’t Türk’te ipek gibi saf, temiz, sağlam, ipeksi diye tarif edilen TORKU, 1950’lerin başında bir şeker fabrikası inşa ederek ürünlerini değerlendirmek, gıdada söz sahibi olmak için kooperatif çatısı altında bir araya gelen üreticiler tarafından kurulan Konya Şeker’in gıda markasıdır.
2000’li yılların başında vizyonunu ve hedeflerini yenileyen Konya Şeker, kendi faaliyet alanını pancar şekeri üretimi ile sınırlamamış ve bir çiftçi kuruluşu olmanın sorumluluğu ile ülkemiz topraklarında ülkemiz çiftçisinin ürettiği bitkisel ve hayvansal ürünleri katma değerli ürün haline getirerek, tarladaki çiftçi ile nihai tüketiciyi aracısız buluşturmayı amaç edinerek yatırımlarını başlatmıştır." (...)

-


Bu haber 4835 defa okunmuştur.

Twitter  Facebook  Google  Delicious  FriendFeed  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Aramıza Katılanlar

CENOVA Yayınlarından, Yeni KİTAP, YAZ'DAN SONRA Çıktı!

CENOVA Yayınlarından, Yeni KİTAP, YAZ'DAN SONRA Çıktı! Geçtiğimiz günlerde, HABERE konu edip, sözünü ettiğimiz; CENOVA Yayınlarından,Yeni KİTAP, "YAZ'DAN SONRA" Çıktı...

ANKARA'dan 6 NOKTA Körler DERNEĞİ 10-16 Mayıs Engelliler HAFTASINA Bir Açıklamayla DİKKAT Çekti!

ANKARA'dan 6 NOKTA Körler DERNEĞİ 10-16 Mayıs Engelliler HAFTASINA Bir Açıklamayla DİKKAT Çekti! 12.05.2020 SALI günü, Merkezi ANKARA'da olan, Altınokta Körler derneği yönetim kurulu adına genel başkan Avukat...
WEB Sitelerinden SİLİNENLER, Neye Göre Siliniyor?28 Mayıs 2020

ANKET

SANAL BASIN'ın İnternet Tiraj Değerlendirmelerini İnandırıcı Buluyormusunuz? SANAL BASIN'ı Ne Kadar Önemsiyorsunuz?


Tüm Anketler

Şans Oyunları

booked.net

Dost Siteler

sanalbasin.com uyesidir Toplist25
Twitter Facebook

Tüm hakları Portakal Haber Ajansına aittir kaynak belirtilmeden yazı ve görsellerin kullanılması yasaktır (c) 2013..2018 | Powered by SoykanSoft
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi